SON YAZILAR

CANLI YAYIN

Türkü Radyo Dinle

Türkü Radyo Dinle

Türkü Radyo Dinle

Türkü Radyo Dinle

Türkü Radyo Dinle; Türkülerimiz kimi zaman bir annenin sütünün sıcaklığında, bir çocuğun ses ve söz dağarcığına bir ninni edası olarak nakşolmuş, kimi zaman da bir ölüm yada bir ayrılığın verdiği acı ile yoğrularak katılaşmış, kimi zaman da kadere boyun eğmenin sessizliğini ve çaresizliğini yaşatırken ve kimi zaman da haksızlığa, vefasızlığa, saygısızlığa başkaldırının sesi olmuştur. Kültür hazinelerimizin en önemli ve edebi unsurlarından biri olan türkülerimiz geçmişe ışık tutarak milletimize ait geleneklerimizi geleceğimize aktarırlar. Türkülerimiz bizi biz yapan, bizi diğer milletlerden ayıran en kıymetli hazinelerimizdir. Türkülerin her bir kelimesinde asıl özümüz saklıdır.

Bir Aile ortamın da, kaliteli yayın hizmeti almak isteyen ve kültürümüzün bir parçası olan Türkülerimizi dinlemek isteyen siz değerli dinleyicilerimizi kaliteli yayın anlayışı ile hizmet veren SuLtanLarın DinLediği Tek Radyo Radyo ALem Türkü Radyo Dinle platformumuza davet ediyoruz. Türkiye’nin ve Avrupa’nın bir çok şehrinden Türkü dinlemeyi severlerin buluştuğu tek adres olan RadyoALem.Org Canlı Radyo Dinle sitemiz; siz kıymetli Türkü dinleyicilerimizin profesyonel Dj’lerimiz eşliğinde en çok sevdiğiniz ve ihtiyacınız olan en kaliteli Türküleri dinlemenize imkan sağlamaktadır.

Türkü Radyo Dinle

Türkü Radyo Dinle

Radyo ALem İle Türkü Radyo Dinle

İnternet Radyo Sitesi RadyoALem.Org yöresel halk türküleri çalan bir Canlı Radyo Dinle Sitesi’dir. Radyo ALem, yayınlarını yurtdışından dinleyen tüm müzik severlere internet ortamından dinleme imkanı sunmaktadır. Günün her saatinde internetin olduğu her ortamdan sitemiz üzerinden Türkü dinleyebilirsiniz.

Radyo Alem Türkü dinlemeyi seven, türkülere gönül veren, türkü dinlemeden zaman yaşayamayan herkesin dinleyebileceği Mobil Radyo Dinle Sitesi’dir. İnternetin olduğu her yerden akıllı telefonlarınız, tabletleriniz ve bilgisayarlarınız aracılığı ile rahatlıkla ve kolaylıkla yayınlarımızı; Online Radyo Dinle sitemiz üzerinden her yerden online olarak dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda Radyo ALem Canlı Radyo Sohbet Odaları farkı ile yayıncı Dj’lerimizin yayın akışı içerisinde istek parçalarınızı da çalarak siz türkü severlerin isteklerine yanıt verebilmektedir.

Canlı Radyo Dinle adresimiz https://www.radyoalem.org/da  Türkü dinlemeyi seven ve türkülere gönül veren siz değerli dinleyicilerimizi Radyo Sohbet odalarımıza davet ediyoruz.

 

SuLtanLarın DinLediği Tek Radyo RadyoALem

Türkü Radyo Dinle

Türkü Radyo Dinle

27 Ocak 2021, Magazin
SeRSeRi_KiZ

Yorumlar

CANLI YAYIN

Dj-SeRSeRi_KiZ
Dj-SeRSeRi_KiZ
R-Alem
HEMEN DİNLE
Dj'EsCoBaR
Dj’EsCoBaR
R-Alem
HEMEN DİNLE
Dj-CanDostuM
Dj-CanDostuM
R-Alem
HEMEN DİNLE
Dj'eBru
Dj’eBru
R-Alem
HEMEN DİNLE
Dj-KeReM
Dj-KeReM
R-Alem
HEMEN DİNLE

SOHBET

WEB SOHBET MOBİL CHAT
error: Content is protected !!