SON YAZILAR

CANLI YAYIN

Vahide Perçim

Vahide Perçim

Vahide Perçim

Vahide Perçim

 

Başrol oynadığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrıldıktan sonra saçlarını kısacık kestiren Vahide Perçim ‘in yeniden kansere yakalandığı ileri sürüldü. Önceki gün karşılaştığı basın mensuplarıyla sohbet eden oyuncu, sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Usta oyuncu Vahide Perçin önceki gün Etiler‘de eski eşi Altan Gördüm‘le görüntülendi. Rol aldığı diziden ayrıldıktan sonra saçlarını kestiren oyuncu, yeniden kansere yakalandığını düşünerek korkan sevenlerini rahatlatacak bir açıklama yaparak “Öyle bir şey olsa hemen saç kesilmez. Önce tedavi başlar. Tehlikeli bir durum yok, korkmayın” dedi.

MEME KANSERİNE YAKALANMIŞTI

Vahide Perçim, 2011 yılında meme kanserine yakalanmış ve tedavi görürken yıllardır uzun kullandığı saçlarını kazıtmak zorunda kalmıştı. Başarılı bir tedaviyle kanseri yenen oyuncu, setlere geri dönmüştü.

Canlı Online Radyodinlemenin keyfini RadyoALem.Org sayesinde keşfedebilirsiniz. Keyifli bir şekilde dinleyeceğiniz Kesintisiz Canlı Radyo yayınlarımız süresince sizleri mutlu edecek bir çok özelliği bulabileceksiniz. O anki ruh halinize göre dinlemek isteyeceğiniz parçanın yayınlarımız da mevcut olduğunu belirtmekteyiz. Sizleri Radyo ALem Radyo Sohbet Odalarımıza Davet ediyoruz…

11 Kasım 2020, Magazin
SeRSeRi_KiZ

Yorumlar

CANLI YAYIN

Dj-SeRSeRi_KiZ
Dj-SeRSeRi_KiZ
R-Alem
HEMEN DİNLE
Dj'EsCoBaR
Dj’EsCoBaR
R-Alem
HEMEN DİNLE
Dj-CanDostuM
Dj-CanDostuM
R-Alem
HEMEN DİNLE
Dj'eBru
Dj’eBru
R-Alem
HEMEN DİNLE
Dj-KeReM
Dj-KeReM
R-Alem
HEMEN DİNLE

SOHBET

WEB SOHBET MOBİL CHAT
error: Content is protected !!